5 závod Lifeinline, Chance tour 2011, Opava 18.9

19.09.2011 06:38

Posledním závodem byl ukončen seriál Chance tour 2011. Pro naše závodníky byl tento závod úspěšný,když tři naši  závodníci byli na  bedně- dvě 2.místa na 5km trati,Martin John a Gabriela Kopáčiková, 3.místo získala na 3km Viktorie Šromotová. Další umístění naších závodníků ve svých kategoriích- V.Mádrová- 5, K.Šromotová- 6, J.Šromotová- 8, Ka.Šromotová 8, V.Hladík 4, R.Mádr 7, M.Flídr 10.

Tímto závodem bylo ukončeno i celkové hodnocení celého seriálu Chance tour 2011. Naši závodníci se nestratili ani v celkovém poháru pěti závodů. V kateg. do 7let - Viktorie Mádrová na 5.místě, 10-11let- Jahana Šromotová 23.místo, 12-13let- Viktorie Šromotová 6.místo, Kateřina Šromotová 19.místo, Eliška Mácová 36.místo. Celkově na 10km trati- juniorky do 19let- Anna Pátková 5.místo, Gabriela Kopáčiková 8.místo, junioři do 17let- Vladimír Hladík 7.místo, Martin Flídr 20.místo, muži 40-50let- René Mádr 8.místo. Na půlmaratonu junioři do 17let- Vladimír Hladík 13.místo.